اخبار بیت‌کوین - Bitcoinاخبار و مقالات

با ادامه‌ی روند رشد در حجم مبادلات، بیت کوین به یک دارایی ارشد تبدیل خواهد شد

گزارش وب‌سایت کوین‌متریکز نشان می‌دهد که در صورت استمرار رشد گسترده در حجم مبادلات بیت کوین، این دارایی بزودی به یک دارایی جریان اصلی تبدیل می‌شود

نکات برگزیده مطلب
  • گزارش اخیر وب‌سایت کوین‌متریکز با عنوان «وضعیت شبکه(State of the Network)» نشان می‌دهد که هنوز بیت کوین را نمی‌توان به‌صورت یک دارایی جریان اصلی در نظر گرفت، اما حجم مبادلات بیت کوین به‌طور پیوسته در حال افزایش است و در صورت استمرار این روند بیت کوین به یک دارایی اصلی تبدیل خواهد شد.

گزارش جدید وب‌سایت کوین‌متریکز(Coin Metrics) نشان می‌دهد که حجم مبادلات بیت کوین به‌طور نمایی در حال افزایش است و می‌توان این دارایی را به سادگی با دیگر دارایی‌های بزرگ مقایسه کرد. بر اساس گزارش کوینیت، بیت‌کوین از لحاظ حجم مبادله به دومین دارایی بازار بورس شیکاگو(CME) تبدیل شده است.

گزارش جدید کوین‌متریکز وضعیت کنونی مبادلات بیت کوین را آشکار ساخته است. کوین‌متریکز سرمایه‌ی شناور در بازار بیت کوین را ۱۳۶ میلیارد دلار تخمین زده است.

افزایش گسترده در حجم مبادلات بیت کوین آن را به دارایی جریان اصلی تبدیل می‌کند

کوین متریکز در این گزارش اعلام کرده است که با توجه به فعالیت طیف گسترده‌ای از صرافی‌ها و پلتفرم‌های مبادلات رمزارزها، اندازه‌گیری دقیق حجم مبادلات بیت کوین دشوار است.

این گزارش نتیجه‌گیری می‌کند که گستردگی انجام مبادلات در اکوسیستم بیت کوین مانع ارزیابی دقیق حجم مبادلات در بازار می‌گردد. کوین متریکز پیشنهاد می‌کند:

موسساتی که قصد شروع فعالیت در این حوزه را دارند، در ابتدا باید چشم‌انداز فعالیت در این عرصه را بررسی کنند و نوع دارایی رمزارزی، صرافی‌ها و بازارهای معاملاتی مناسب را برای انجام فعالیت مشخص کنند. Coin Metrics

با این وجود، آینده‌ی بیت کوین به عنوان یک کلاس جدید دارایی، بسیار امیدوار کننده ارزیابی می‌شود. کوین‌متریکز به‌طور خلاصه نتیجه‌گیری می‌کند:

حجم مبادلات بیت کوین در تمامی بازار‌ها با افزایش نمایی مواجه شده است و در صورت تداوم این روند به سطوح مبادلات مشابه با کلاس دارایی‌های اصلی دست خواهد یافت. Coin Metrics

حجم مبادلات بیت کوین در برابر دیگر دارایی‌ها
حجم مبادلات بیت کوین در برابر دیگر دارایی‌ها

ارزیابی میزان سرمایه‌گذاری موسسات در گزارش کوین‌متریکز

این گزارش با اعلام حجم مبادلات روزانه‌ی بیت کوین در مقابل دلار آمریکا به ارزش ۵۰۰ میلیون دلار در صرافی‌های بزرگ، برآورد مناسبی از مقدار سرمایه‌ی تزریق شده توسط موسسات به بازار مبادلات بیت کوین را ارائه کرده است.

در نظر گرفتن حجم مبادلات بیت کوین در برابر دلار آمریکا به ارزش ۰٫۵ میلیارد دلار برای برآورد میزان مناسب تزریق سرمایه‌ی جدید به بازار مبادلات بیت کوین از سوی موسسات احتمالا مناسب‌ترین گزینه محسوب می‌شود.

با توجه به حجم مبادلات اشاره شده، موسسات با سرمایه‌گذاری ۵ میلیون دلار در هر روز کمتر از یک درصد از سهم ورود منابع جدید در این بازار را تشکیل می‌دهند. Coin Metrics

سرویس‌های قرارداد‌های آتی و آپشن بیت کوین که برای موسسات ارائه می‌شود از نظر حجم و میزان استقبال رکورد‌های جدیدی را ثبت کرده‌اند.

نظر شما نسبت به دیدگاه ارائه شده در گزارش وب‌سایت کوین‌متریکز چیست؟ آیا بیت کوین به زودی به یک دارایی جریان اصلی تبدیل خواهد شد؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن