اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

بهترین استراتژی سرمایه‌گذاری از دیدگاه مدیرعامل صرافی بایننس چیست؟

چانگ‌پنگ ژائو با استناد بر داده‌های حاصل از معاملات در صرافی بایننس اعلام کرده است که سرمایه‌گذاران بلند مدت سود بیشتری را در مقایسه با فعالان روزانه در بازار رمزارز‌ها به‌دست می‌آورند

نکات برگزیده مطلب
  • چانگ‌پنگ ژائو(Changpeng Zhao)؛ مدیرعامل صرافی بایننس با استناد بر داده‌های پلتفرم مبادلاتی بایننس عملکرد سرمایه‌گذاران کوتاه مدتی و بلند مدتی را با یکدیگر مقایسه کرد. وی معتقد است سرمایه‌گذارانی که رمزارزها را در قیمت مناسب خریداری و برای مدت نسبتا طولانی نگه‌داری می‌کنند، عملکرد بهتری نسبت به معامله‌گران فعال بازار رمزارزها دارند.

بهترین استراتژی سرمایه‌گذاری از دیدگاه مدیرعامل بایننس

فعالان بازارهای مالی همواره در جستجوی کسب بالاترین میزان بازدهی هستند و در این میان روش‌های متفاوتی را برای سرمایه‌گذاری انتخاب می‌کنند. چانگ‌پنگ ژائو(Changpeng Zhao) در پاسخ به پرسش کاربران در رابطه با بهترین استراتژی سرمایه‌گذاری در حوزه‌ی رمزارزها اظهار داشت:

اطلاعاتی که ارائه می‌کنم، یک توصیه‌ی مالی نیست. داده‌ها نشان می‌دهد که بیشتر هولدر‌ها عملکرد بهتری در مقایسه با تریدرها دارند. اما هولدینگ رمزارزها دشوار است. خرید و فروش حس کنترل داشتن بر دارایی‌هایتان را در شما ایجاد می‌کند. Changpeng Zhao

نتیجه‌ی یک تحقیق که در سال ۲۰۱۹ بر روی بازار سهام انجام شده است، نتایج مشابهی را آشکار می‌سازد. این مطالعه نشان می‌دهد که در طول یک دوره‌ی ۱۵ ساله استراتژی سرمایه‌گذاری منفعل به‌طور پیوسته بازدهی بالاتری را در مقایسه با تجارت فعال(خرید و فروش به‌طور پیوسته) نصیب سرمایه‌گذاران کرده است.

قانون ده روز برتر

تام لی(Tom Lee)؛ رئیس بخش تحقیقات شرکت فانداسترات(Fundstrat) اظهار داشت که بیشترین بازدهی بازار بیت کوین تنها در ده روز از سال حاصل شده است، این موضوع دشواری فعالیت در زمان درست بازار بیت کوین را نشان می‌دهد. در حقیقت با وجود بازدهی بالاتر بیت کوین نسبت به دارایی‌های سنتی، پس از حذف ده روز برتر هر سال سرمایه‌گذاران بازدهی منفی را تجربه خواهند کرد.

پیش از آن‌که به‌طور هیجانی پایان شرایط نزولی بازار رمزارزها را بررسی کنید، قانون ۱۰ روز برتر فاندسترات را به‌خاطر داشته باشید. بازدهی بیت کوین(پس از حذف ۱۰ روز برتر سال) به طور سالانه منفی ۲۵ درصد محاسبه شده است. تمامی سود‌ها در این ده روز حاصل می‌شود. آیا در انجام معاملات عملکرد خوبی دارید؟ Tom Lee

ژائو همچنین معتقد است که سرمایه‌گذاران شانس موفقیت بالایی دارند و نباید نسبت به از دست رفتن فرصت‌ها در این حوزه نگران باشند.

تمام کسانی که در گذشته فعالیتشان را حوزه‌ی رمزارزها آغاز کرده‌اند، بدون استثنا گمان می‌کنند که خیلی دیر به این حوزه وارد شده‌اند. این واقعیت تا پنج سال آینده نیز استمرار خواهد یافت و من را نیز شامل می‌شود، در حقیقت انتظار دارم که همین دیدگاه در سال ۲۰۲۵ نیز وجود داشته باشد. ما در مراحل ابتدایی تاریخچه‌ی فعالیت صنعت رمزارزها قرار داریم. Changpeng Zhao

نظر شما نسبت به انتخاب روش سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها چیست؟ آیا سرمایه‌گذاری با دیدگاه بلند مدت در مقایسه با خرید و فروش روزانه استراتژی بهتری است؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن