اخبار بیت‌کوین - Bitcoinاخبار و مقالات

نیمی از بیت کوین‌های ماین شده در ۲۰۲۰ تنها توسط دو شرکت خریداری شده‌اند

گزارشاتی منتشر شده که نشان می‌دهد دو شرکت بزرگ تقریباً نیمی از تمام بیت کوین‌های ماین شده در سه‌ماهه‌ی ابتدایی سال ۲۰۲۰ را خریداری کرده‌اند!

نکات برگزیده مطلب
  • به گفته‌ی اغلب تحلیلگران و مبادله‌گران حوزه‌ی رمزارز، پس از رویداد هالوینگ یا همان نصف شدن پاداش بیت کوین، شاهد افزایش ناگهانی قیمت بیت کوین خواهیم بود. همین مسئله باعث شده تا در روزهای منتهی به رویداد هالوینگ سطح تقاضا برای خرید BTC‌ به شدت افزایش یافته و حتی سرمایه‌گذاران سازمانی نیز برای خرید حجم بالایی از این رمزارز اقدام کنند. طبق گزارشاتی که اخیراً منتشر شده، دو شرکت بزرگ نزدیک به نیمی از تمام بیت کوین‌های استخراج شده در سه‌ماهه‌ی ابتدایی سال ۲۰۲۰ را خریداری کرده‌اند.

افزایش قیمت و تقاضا

از آنجا که انتظار می‌رود پس از رویداد هالوینگ قیمت بیت کوین یک روند صعودی به خود گرفته و رفته‌رفته افزایش یابد، هم سرمایه‌گذاران خرد و هم سرمایه‌گذاران سازمانی اکنون به دنبال خرید رمزارز بیت کوین آن هم در حجم بسیار زیاد هستند. داده‌هایی که اخیراً در رابطه با وضعیت بازار بیت کوین منتشر شده است، نشان می‌دهد که دو شرکت فعال در حوزه‌ی رمزارز تقریباً نیمی از تمام بیت کو‌ین‌های استخراج شده در سال جاری را خریداری کرده‌اند.

شرکت‌های علاقه‌مند به بیت کوین

در سال جاری شاهد آن هستیم که شرکت‌های بزرگ نیز به بازار رمزارزها علاقه نشان داده و برخی از آن‌ها حجم بالایی رمزارز خریداری کرده‌اند.

گزارشاتی منتشر شده که نشان می‌دهد صندوق سرمایه‌گذاری رمزارزی گری‌اسکیل(Grayscale) و شرکت سازنده‌ی نرم‌افزار کش‌اپ(CashApp نرم‌افزار محبوب برای پرداخت‌های آنلاین و خدمات بانکی) تقریباً پنجاه درصد تمام بیت کوین‌های ماین شده در سه‌ماهه‌ی ابتدایی سال ۲۰۲۰ را خریداری کرده‌اند.

این داده‌ها توسط الیستار میلن(Alistair Milne) یک سرمایه‌گذار و مبادله‌گر حوزه‌ی رمزارز در توییتر منتشر شده است.

بیت کوین Bitcion

این صحبت‌های الیستار میلن درحالیست که گزارشات دیگری نیز در رابطه با این موضوع منتشر شده که نشان دهنده‌ی صحت خبر می‌باشد. پیش از این نیز نتایج حاصل شده از تحقیقات مرتبط با بازار رمزارزها نشان داده است که وال‌استریت نزدیک به ۵ درصد بیت کو‌ین موجود در بازار(حدود ۹۰۰ هزار واحد) را در اختیار دارد.

شرکت‌های سرمایه‌گذاری بزرگ به دنبال بیت کوین هستند

جیسیون ای ویلیامز(Jason A. Williams) یکی از بنیانگذاران صندوق مدیریت سرمایه‌ی مورگان کریک(Morgan Creek Digital) به تازگی با انتشار یک پست توییتری اعلام نموده که اخیراً حجم بالایی رمزارز بیت کوین خریداری کرده است.

بیت کوین Bitcion

زمانی که از وی در رابطه با «مقدار زیادی بیت کوین» پرسیده شد، وی پاسخ داد که «به اندازه‌ی یک خانه‌ی خوب» بیت کو‌ین خریداری کرده است. ظاهراً وی به ارزش رمزارزهای خریداری شده اشاره کرده است.

شرکت مورگان کرید همچنین یک صندوق سرمایه‌گذاری نیز محسوب می‌شود که به سرمایه‌گذاران سازمانی در راستای مدیریت پول کمک می‌کند. همانطور که پیش از این آنتونی پومپلیانو(Anthony Pompliano یکی دیگر از بنیانگذاران مورگان کریک) در رابطه با این موضوع توضیح داده است، شرکت مذکور در راستای سرمایه‌گذاری در بازار بیت کوین به مشتریان زیادی کمک کرده است.

نظر شما در رابطه با تمایل شرکت‌های سرمایه‌گذاری برای ورود به بازار بیت کو‌ین و خرید حجم بالایی از این رمزارز چیست؟ چه چیز باعث شده تا این شرکت‌ها به بازار رمزارزها تمایل پیدا کنند؟ نظرات خود را با تیم کوینیت در میان بگذارید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا