اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

سپرده‌گذاران توکن‌های ساگا اکنون می‌توانند سالیانه ۹/۹ درصد سود سپرده دریافت کنند

ساگا که اصلی‌ترین رقیب پروژه‌ی رمزارزی لیبرا می‌باشد، اکنون توانسته با همکاری سلسیوس نتورک به کاربران و سرمایه‌گذاران توکن‌های SGA درآمدی معادل ۹/۹ درصد به صورت سالیانه ارائه کند

نکات برگزیده مطلب
  • پروژه‌ی رمزارزی ساگا(SGA) که خودش را یک نمونه‌ی مشابه و رقیب اصلی رمزارز فیس‌بوک، لیبرا توصیف می‌کند، اخیراً توانسته با همکاری پلت‌فرم وام‌دهی سلسیوس(Celsius Network) در این پلت‌فرم لیست شده و به سپرده‌گذاران سود سالیانه‌ی ۹/۹ درصد ارائه کند.

شرکت ساگا تکنولوژی(Saga Monetary Technologies) که ادعا می‌کند یک رمزارز پایدار شبیه به پروژه‌ی رمزارزی شرکت فیس‌بوک، لیبرا ارائه کرده است، به تازگی توانسته توکن‌های ساگا(SGA) را بر روی پلت‌فرم وام‌های رمزارزی سلسیوس نتورک(Celsius Network) لیست کند.

ساگا SAGA

شرکت ساگا روز دوشنبه اعلام کرد که کاربران و نگهدارندگان توکن‌های SGA از این پس می‌توانند با استفاده از خدمات سلسیوس نتورک سالانه تا ۹/۹ درصد سود سپرده‌گذاری دریافت کنند. علاوه بر این گفته شده که کاربران می‌توانند در ازاي ارائه‌ی توکن‌های SGA به عنوان وثیقه، رمزارز پایدار یا پول نقد دریافت کنند. نرخ استفاده از این سرویس تنها ۳/۴۵ درصد اعلام شده است.

پروژه‌ی رمزارزی SGA در ماه دسامبر آغاز به کار کرد و از همان روزهای اول اعلام نمود که ارزش توکن‌های آن به سبدی از ارزهای قابل پشتیبانی توسط صندوق بین‌المللی پول متصل است.

آیدو ساده‌من(Ido Sadeh Man) بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره‌ی ساگا اعلام نموده که:

رمزارزهای معمولی به یک دارایی وابسته هستند، دارایی‌هایی همچون ارز ملی، یک دارایی رمزارزی و یا حتی نوع دیگری از دارایی. از سوی دیگر، ارزش توکن‌های SGA به سبدی از ارزهای قابل اعتماد وابسته است، ارزهایی که اکنون با موفقیت بیش از ۵۰ سال توسط بانک‌های مرکزی کشورهای مختلف مورد استفاده قرار گرفت و از آن‌ها به عنوان ابزار تثبیت یاد می‌شود. Ido Sadeh Man

اولین همکاری با یک پلت‌فرم وام‌دهی

شایان ذکر است که این اولین بار است که توکن‌های SGA در یک پلت‌فرم وام‌دهی لیست شده‌اند. انتخاب پلت‌فرم سلسیوس به جای پلت‌فرم‌های شناخته شدهی دیگری همچون بلاک‌فای(BlockFi) هم کاملا واضح است، سلسیوس یکی از سرمایه‌گذاران پروژه‌ی ساگا می‌باشد.

ساده‌من در رابطه با این موضوع توضیح داد «ما احساس می‌کنیم که سلسیوس و ساگا بینش مشترکی دارند. علاوه بر این، ما خوشحالیم که سلسیوس یکی از اولین شرکت‌های پشتیبان ما است».

جیکوب فرنکل(Jacob A. Frenkel) رئیس سابق بانک اسرائیل و رئیس پیشین بخش بین‌المللی بانک جی‌پی‌مورگان، اکنون مسئولیت مشاور مالی ساگا را برعهده دارد. آقای فرنکل در رابطه با رویکرد اخیر ساگا اعلام نموده که «در اختیار داشتن سبدی از ارزهای مختلف منجر به تثبیت ارزش کلی این سبد در طول تلاطم و نوسان بازار می‌شود».

لازم به ذکر است که طبق اعلام الکس ماشینسکی(Alex Mashinsky) مدیرعامل پلت‌فرم سلسیوس، پلت‌فرم وام‌دهی مذکور برای تمام رمزارزهای پایدار لیست شده این نرخ ۹/۹ درصد سوددهی سالانه را ارائه می‌کند.

آقای ماشینسکی در رابطه با این موضوع اعلام نموده:

ما می‌توانیم این نرخ بازدهی و سوددهی قابل توجه در صنعت رمزارزها را ارائه کنیم زیرا تمامی وام‌گیرندگان ما موسسات معتبری هستند که حق بیمه‌ی نقدینگی را پرداخت می‌کنند و به همین دلیل ما می‌توانیم ۸۰ درصد این سود را با کاربران خود تقسیم کنیم. Alex Mashinsky

نظر شما در رابطه با میزان سوددهی توکن‌های SGA و پذیرش این رمزارز پایدار توسط شبکه‌ی سلسیوس چیست؟ نظرات خود را با تیم کوینیت در میان بگذارید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا