اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

بخش تحقیقاتی بایننس: فصل رمزارزهای ثانویه نزدیک است

گزارشات بایننس ریسرچ حاکی از آن است که حجم مبادله‌ی رمزارزهای ثانویه به شکل چشم‌گیر افزایش یافته است

نکات برگزیده مطلب
  • گزارشات تازه‌ای توسط بخش تحقیقاتی بایننس منتشر شده است که نشان می‌دهد طی ماه‌های گذشته حجم مبادلات بازار رمزارزهای ثانویه افزایش چشم‌گیر داشته است. در این گزارش گفته شده که بازار رمزارزهای ثانویه(AltCoins) در آینده‌ای نزدیک دچار تجدید حیات شده و بار دیگر فصل حکمرانی رمزارزهای ثانویه آغاز می‌گردد.

شکوفایی رمزارزها ثانویه؟

براساس گزارشاتی که اخیراً توسط زیرمجموعه‌ی تحقیقاتی شرکت بایننس منتشر شده است، با توجه افزایش چشم‌گیر حجم فعالیت بازار رمزارزهای ثانویه، به نظر می‌رسد که به زودی شاهد آغاز «فصل رمزارزهای ثانویه» و شکوفایی مجدد آن‌ها هستیم. این گزارش که به عنوان یکی از گزارشات ماهیانه‌ی بازارهای جهان توسط بخش تحقیقاتی بایننس برای ماه فوریه‌ی ۲۰۲۰ منتشر شده است، نشان می‌دهد که در ماه فوریه حجم مبادلات اتریوم(ETH) به شدت افزایش یافته است، درحالیکه مجموع مبادلات بازار رمزارزهای ثانویه هم رشد چشم‌گیر داشته است.

altcoin

در این گزارش ادعا شده است که بازار رمزارزها در ماه فوریه بسیار بی‌ثبات و نوسانی بوده است، زیرا تسلط بیت کوین در واسط ماه از ۶۶ درصد به ۶۱ درصد رسیده و در روزهای پایانی با افزایش نسبی به ۶۴ درصد بازگشته است. ماه گذشته حجم مبادله‌ی رمزارزهای ثانویه بیش از ۶۹ درصد افزایش یافته و رمزارز اتریوم در این بین صدرنشین بوده است. براساس گزارش فوق‌الذکر، مبادلات بازار نقدی اتریوم شاهد افزایش ۱۵۸/۶ درصدی در حجم مبادله‌ی ماهانه بوده است. در بخش‌هایی از این گزارش آمده است:

برترین رویداد این ماه رویداد اتردنور(ETHDenver) بود، که نشان داد بلاک‌چین اتریوم میزبان پروژه‌های مختلفی است. بسیاری از این پروژه‌ها نشان دادند که اتریوم در انتظار جهش به سمت الگوریتم اثبات سهام(PoS) و قابلیت سازگاری قرارداد‌های هوشمند در بالای یکدیگر است. Binance Research

نشانه‌ی افزایش علاقه به رمزارزهای ثانویه

علاوه بر افزایش قابل توجه‌ی حجم مبادله‌ی رمزارزهای ثانویه، در این گزارش به تغییرات و نوسان میزان تسلط بیت کوین بر بازار به عنوان نشانه‌ای برای افزایش مجدد علاقه‌ی سرمایه‌گذاران به سمت رمزارزهای ثانویه یاد شده است.

در ادامه گفته شده:

ما طی ماه‌های گذشته شاهد بالاترین میزان خرید در بازار رمزارزها بوده‌ایم. جریان ورودی سرمایه تنها مربوط به رمزارز بیت کوین نبوده است، زیرا بسیاری از رمزارزهای ثانویه مورد توجه و استقبال سرمایه‌گذاران قرار گرفتند. شاید این سرمایه‌گذاران برای آمادگی در برابر رویداد‌های آتی و جهش‌های احتمالی اقدام به خرید کرده‌اند. Binance Research

نظر شما در رابطه با گزارشات اخیر بخش تحقیقاتی بایننس چیست؟ آیا به زودی شاهد افزایش سهم بازار رمزارزهای ثانویه خواهیم بود؟ نظرات و پیشنهادات خود را با تیم کوینیت در میان بگذارید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا