اخبار داخلیاخبار و مقالات

ایرج حسابی: ورود دولت به حوزه‌ی ارزهای دیجیتال باید حساب‌شده باشد

عضو هیات مدیره اتاق بازرگانی مشترک ایران و کانادا معتقد است که محوریت بخش خصوصی می‌تواند بسیاری از اهداف کشور را محقق کند

نکات برگزیده مطلب
  • ایرج حسابی عضو هیات مدیره اتاق بازرگانی مشترک ایران و کانادا با حضور در نشست خبری کنفرانس ملی بهبود و بازسازی سازمان و کسب و کار ایران اظهار داشت که «ورود دولت به بخش‌های مختلف اقتصاد باید حساب شده باشد زیرا در غیر این صورت اثرات منفی آن از اثرات مثبتش بیشتر خواهد بود».

حضور دولت در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال

ایرج حسابی عضو هیات مدیره اتاق بازرگانی مشترک ایران و کانادا، معتقد است در بسیاری از حوزه‌های اقتصادی در صورتی که بخش خصوصی محوریت داشته باشد می‌توان به بسیاری از اهداف کشور دست یافت و ورود دولت باید به این بخش‌ها حساب‌شده باشد.

crypto ایرج حسابی

ایرج حسابی روز گذشته در نشست خبری کنفرانس ملی بهبود و بازسازی سازمان و کسب و کار ایران اظهار کرد «ما در سال‌های گذشته در رابطه با کانادا دستاوردهای مثبتی داشته‌ایم و هر جا بخش خصوصی واقعی ورود کرده همکاری‌های مشترک قدرتمندی شکل گرفته است».

نشست خبری کنفرانس ملی بهبود و بازسازی سازمان و کسب و کار در ایران روز گذشته در اتاق بازرگانی ایران با حضور اعضای علمی این کنفرانس و تعدادی از اعضای اتاق‌های بازرگانی مشترک ایران و کشورهای خارجی برگزار شد.

وی ادامه‌ی صحبت‌های خود توضیح داد:

در سال‌های گذشته وقتی کانادا قصد داشت سفیر جدید به ایران معرفی کند نظر بخش خصوصی را در این زمینه جویا می‌شد تا شرایط برای همکاری‌های مشترک فراهم شود اما متاسفانه برخی اقدامات به این روابط ضربه زد که باید تلاش کنیم برای بهبود و بازسازی دوباره آنها اقدامات لازم صورت گیرد. ایرج حسابی

ورود دولت باید حساب‌شده باشد

عضو هیات مدیره اتاق بازرگانی مشترک ایران و کانادا با بیان اینکه انتقاد از دولت باید با هدف برطرف کردن اشکالات و بهبود ساختارها باشد، بیان کرد «کنفرانس پیش‌رو با این هدف فعال خواهد شد که بتواند ارتباط میان دانشگاه و صنعت و اقتصاد را بهبود بخشد. ما اگر تنها می‌توانستیم در این حوزه اقدامات گسترده‌ای داشته باشیم دستیابی به بسیاری از اهداف اقتصادی تسهیل می‌شد».

ایرج حسابی در ادامه اضافه ورود دولت به بخش‌های مختلف اقتصاد باید حساب شده باشد زیرا در غیر این صورت اثرات منفی آن از اثرات مثبتش بیشتر خواهد بود. برای مثال امروز یکی از حوزه‌های مطرح شده درباره ورود دولت حوزه ارزهای دیجیتال یا بیت کوین است.

وی در رابطه با این مورد توضیح داد:

اگر ورود دولت به این حوزه حساب شده باشد، می‌توان از مزیت‌های آن بهره گرفت اما در غیر این صورت احتمالاً مشکلاتی جدید به وجود می‌آورد و برای ما خطرناک خواهد بود. ایرج حسابی

این کنفرانس بناست در اسفندماه امسال بار دیگر با همکاری جهاد دانشگاهی، دانشگاه تهران، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور و تعدادی از موسسات اقتصادی و علمی کشور برگزار خواهد شد.

نظر شما در رابطه با صحبت‌های ایرج حسابی چیست؟ آیا ورود دولت به حوزه‌ی رمزارزها می‌تواند مزایایی به همراه داشته باشد و یا این حوزه باید تماماً به بخش خصوصی واگذار گردد؟ نظرات و پیشنهادات خود را با تیم کوینیت به اشتراک بگذارید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
برچسب ها

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن