اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار سایر کوین‌ها - Altcoins

تصاویر پیش نمایش از رابط کاربری سپرده‌گذاری در اتریوم ۲.۰ منتشر شد

اسلاید‌های منتشر شده توسط استودیوی دیپ ورک نشان می‌دهد که دو کلید برای تایید کاربران به عنوان سپرده‌گذار و انتقال اتر ارائه خواهد شد

نکات برگزیده مطلب
  • انتشار اسلاید‌هایی که روش ارسال ۳۲ اتریوم از زنجیره‌ی مربوط به الگوریتم اثبات کار(PoW) به زنجیره‌ی جدید اثبات سهام(PoS) با نام بیکن(Beacon Chain) را به‌طور گام به گام نشان می‌دهد، روش انتقال اتر و سپرده‌گذاری در شبکه‌ی اتریوم ۲.۰ را آشکار ساخته است. اسلاید‌های اشاره شده توسط استودیوی دیپ ورک که به عنوان بخشی از جامعه‌ی توسعه‌دهندگان اتریوم فعالیت می‌کنند، منتشر شده است.

رابط کاربری سپرده‌گذاری در اتریوم ۲.۰

در اسلاید‌های منتشر شده از رابط کاربری سپرده‌گذاری اتریوم ۲.۰، فرآیند انتقال اتر با نمایش توضیح مختصری از سپرده‎گذاری(Staking) و پاداش‌ها در الگوریتم اثبات سهام آغاز می‌گردد، سپس یک جفت کلید برای اعتبار‌سنجی ایجاد می‌شود.

برای تنظیم کیف‌پول‌های گرم(Hot) و سرد(Cold) دو کلید به تایید کننده‌ها(Validators) ارائه می‌گردد. یک کلید برای تایید کاربر به عنوان سپرده‌گذار ارائه می‌شود که کلید گرم محسوب می‌شود و کلید دیگر انتقال اتر را کنترل می‌کند که با عنوان کلید سرد و یا خصوصی شناخته می‌شود. در نتیجه حفظ امنیت کلید سرد همانند کلید خصوصی مورد استفاده در نسخه‌ی کنونی اتریوم ضروری است. فرآیند انتقال با نمایش صفحه‌ی تبریک به کاربر پس از تایید فهرست سلب مسئولیت‌ها و تنها با یک کلیک به پایان می‌رسد.

رابط کاربری اتریوم 2.0

این اطلاعات، توسط استودیوی دیپ ورک(Deep Work Studio) منتشر شده است. بنظر می‌رسد این تیم طراحی به عنوان بخشی از جامعه‌ی توسعه‌دهندگان اتریوم فعالیت می‌کنند.

به‌نظر می‌رسد اسلاید‌های منتشر شده مربوط به یک نسخه‌ی قدیمی است و در حقیقت پاداش عنوان شده از برآورد‌های ارائه شده توسط ویتالیک بوترین کمتر است.

اسلاید‌ها از نسخه‌ی پیش نمایش منتشر شده است

کارل بیکوهیزن(Carl Beekhuizen)؛ محقق اتریوم ۲.۰ در بنیاد اتریوم در اشاره به اسلاید‌های منتشر شده اظهار داشت:

این یک نمونه‌ی اولیه است و کارهای زیادی برای توسعه‌ی این محصول باقی مانده است. کارل بیکوهیزن

دنی رایان(Danny Ryan)؛ هماهنگ کننده‌ی اتریوم ۲.۰ اظهار داشت که بیکوهیزن جنبه‌های مربوط به توسعه‌ی رابط کاربری قرارداد سپرده‌گذاری را هدایت می‌کند. وی اظهار داشت:

ما با تیم طراحی اشاره شده قرارداد منعقد کرده‌ایم و محصول نهایی را منتشر خواهیم کرد. من فکر می‌کنم اسلاید‌های منتشر شده مربوط به نسخه‌ی پیش نمایش است. دنی رایان

با توجه به اظهارات مدیران بنیاد اتریوم می‌توان نتیجه‌گیری کرد که تصاویر منتشر شده معتبر هستند.

بر اساس برنامه‌ی زمان‌بندی، گزارش حسابرسی اتریوم ۲.۰ در هفته‌ی جاری منتشر خواهد شد. شبکه‌ی آزمایشی چند کاربره(Multi-Client Testnet) در ماه آوریل منتشر خواهد شد و قرارداد‌های سپرده‌گذاری احتمالا در ماه می و در زمان برگزاری اجلاس اتریوم(Ethereal Summit) در نیویورک راه‌اندازی خواهد شد.

نظر شما نسبت به تصاویر منتشر شده از رابط کاربری سپرده‌گذاری در اتریوم ۲.۰ و روش انتقال اتریوم در تصاویر منتشر شده چیست؟ آیا تغییر الگوریتم اتریوم بر اساس برنامه‌ی زمان‌بندی با موفقیت اجرا خواهد شد؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن