اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

حکم دادگاه: تلگرام مجبور به انتشار اطلاعات سوابق بانکی خود نیست

دادگاه منطقه‌ی جنوبی نیویورک از شرکت تلگرام درخواست کرد تا در طی مهلت تعیین شده اثبات کند که امتناع از انتشار سوابق بانکی درخواست شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا با قوانین حفظ حریم خصوصی داده‌ها مطابقت دارد

نکات برگزیده مطلب
  • دادگاه منطقه‌ی جنوبی نیویورک درخواست نهاد قانون‌گذاری بر اوراق بهادار ایالات متحده‌ی آمریکا برای مجبور کردن شرکت تلگرام به انتشار سوابق بانکی مرتبط با پیشنهاد اولیه‌ی سکه‌ی گرام را انکار کرد. در همین راستا، شرکت تلگرام در طی مهلت تعیین شده باید ثابت کند که سوابق بانکی درخواست شده با قوانین حفظ حریم خصوصی داده‌ها مطابقت دارد.

شرکت تلگرام مجبور به انتشار سوابق بانکی درخواست شده نیست

بر اساس حکم دادگاه منطقه‌ی جنوبی نیویورک که توسط قاضی پی کوین کستل(P. Kevin Caste) در روز ششم ژوئن امضاء شده است، این دادگاه درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده‌ی آمریکا برای «مجبور کردن متهم به انتشار سوابق بانکی» را انکار کرده و آن را لازم‌الاجرا ندانسته است.

بر اساس گزارش کوینیت، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا از شرکت تلگرام درخواست کرده است تا جزئیات هزینه‌کرد و وضعیت کنونی ۱٫۷ میلیارد دلار سرمایه‌ی جذب شده از پیشنهاد اولیه‌ی سکه را به این سازمان ارائه کند. شرکت تلگرام نیز از ارائه‌ی اطلاعات حساب بانکی مربوطه امتناع کرده است.

وکلای شرکت تلگرام به‌طور رسمی درخواست کردند تا درخواست انتشار جزئیات حساب بانکی و هزینه‌کرد پروژه‌ به کنار گذاشته شود و این اقدام را جستجوی غیر رسمی و غیر قانونی اطلاعات خواندند. بر اساس حکم دادگاه، تلگرام باید اثبات کند که سوابق بانکی این شرکت با قوانین حفظ حریم خصوصی مطابقت دارد:

دادگاه بدون هیچ تعصبی درخواست شاکی برای مجبور کردن متهم(شرکت تلگرام) به انتشار سوابق بانکی را رد می‌کند. متهم باید تا نهم ژانویه‌ی ۲۰۲۰ در بیانیه‌ای برنامه‌ی زمان‌بندی پیشنهادی برای بازبینی سوابق بانکی پیشنهاد شده را ارائه کند تا اطمینان حاصل شود که سوابق بانکی مورد نظر با قوانین حفظ حریم خصوصی داده‌ها مطابقت دارد. دادگاه منطقه‌ی جنوبی نیویورک

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده‌ی آمریکا اعلام کرده است که سوابق بانکی در راستای کسب اطمینان از توانایی پروژه‌ی رمزارزی تلگرام به ادامه‌ی فعالیت درخواست شده است. اما شرکت تلگرام پس از امتناع از انتشار اطلاعات درخواست شده، با انتشار بیانیه‌ای ادعا کرد که توکن‌های گرام اوراق بهادار محسوب نمی‌شوند.

آیا شرکت تلگرام در مهلت تعیین شده درخواست دادگاه را با موفقیت اجابت خواهد کرد؟ یا این شرکت در نهایت سوابق بانکی و هزینه‌کرد سرمایه‌ی جمع‌آوری شده از پیشنهاد اولیه‌ی سکه را منتشر خواهد کرد؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن