اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

مایکروسافت از توکن‌های «قهرمانان آژور» برای جامعه‌ی متخصصین رونمایی کرد

این محصول جدید مایکروسافت بر روی بلاکچین اتریوم راه‌اندازی شده و سعی دارد پاداش‌های ارزشمندی را(از نظر معنوی!) به فعالان بخش‌های مختلف پلتفرم‌های این شرکت ارائه کند

نکات برگزیده مطلب
  • پلتفرم ابری شرکت مایکروسافت(Microsoft Azure) از محصول جدید خود با نام «قهرمانان آژور(Azure Heroes)» رونمایی کرد. توکن‌های غیر قابل انتقال بلاکچینی(NFT) با هدف ارائه‌ی پاداش‌ و تشویق جامعه‌ی کاربران و توسعه‌دهندگان به فعالیت‌ ایجاد شده است.

تشویق به فعالیت با استفاده از قهرمانان آژور

شرکت مایکروسافت در زمان رونمایی از محصول جدید خود، هدف از ساخت «قهرمانان آژور» را توانمند‌سازی و تشویق متخصصان فنی در بخش‌های مختلف عنوان کرده است. توکن‌ها گورکن‌های کارتونی را نمایندگی می‌کنند که با هدف جبران فعالیت‌های مثبت در جامعه‌ی Azure ایجاد شده‌اند. شرکت مایکروسافت در روز چهارم دسامبر اعلام کرد که هر گورکن سطح انتشار محدودی دارد که از ۱۰۰ الی ۱۰,۰۰۰ واحد متغیر است. این شرکت اعلام کرد:

 

قهرمانان آژور قصد دارد به اقدامات تاثیر گذار جامعه‌ی کاربران فعال در این پلتفرم همانند آموزش و هدایت افراد دیگر، ساخت دِمو(Demo)‌، ایجاد کد نمونه(Sample Code)، وبلاگ نویسی در رابطه با Azure و یا انجام چالش‌های مشخصی پاداش دهد. اعضای که فعالیت‌هایی در این جامعه انجام داده‌اند، با نشان‌های گورکنی مختلفی در میان دسته‌بندی‌های مختلف شناخته می‌شوند. Microsoft Announcement

ارائه‌ی توکن‌های مایکروسافت با استفاده از بلاکچین اتریوم

شرکت مایکروسافت توکن‌های منحصر بفرد خود را با همکاری استارت‌آپ بازی انجین(Enjin) و بر روی بلاکچین اتریوم ایجاد کرده است. توکن‌ها در هر فصل به‌طور محدود ضرب می‌شوند و توسط عموم قابل تایید هستند. توکن‌ها از طریق کد QR توزیع می‌شوند و گیرنده را به نصب کیف پول ترغیب می‌کنند.

Microsoft Badgersکسانی که تمایل دارند توکن‌ها را دریافت، باید برای این منظور نامزد شوند. افراد واجد شرایط مورد قضاوت قرار می‌گیرند و کسانی که تاثیر غیر قابل انکاری بر جامعه‌ دارند برای دریافت توکن‌ها انتخاب می‌شوند.

فعالیت‌های بلاکچینی شرکت مایکروسافت

استفاده‌ از بلاکچین اتریوم توسط شرکت مایکروسافت، یقینا تاثیرات مثبت فراوانی برای اتریوم در آینده به همراه خواهد داشت. کوینیت در مقاله‌ای تاثیر فعالیت شرکت مایکروسافت بر شبکه‌ی اتریوم را مورد بررسی قرار داده است.

شرکت مایکروسافت اخیرا با درک پتانسیل‌های تکنولوژی بلاکچین سعی می‌کند محصولات کاربردی مختلفی را با استفاده از این تکنولوژی عرضه کند و به یک شرکت پیشگام در این حوزه تبدیل شود. بر اساس گزارش کوینیت، شرکت مایکروسافت در حال ساخت یک بازی بلاکچینی به نام «صحنه‌ی مرگ(Arena Of Death)» است که بر اساس کتاب پرفروش « راه ببر(The Way of the Tiger)» ساخته خواهد شد. ایجاد ابزار احراز هویت غیر متمرکز در بلاکچین بیت کوین، تسهیل توسعه‌ی نرم‌افزار‌های غیر متمرکز در Azure، ارائه‌ی طرح رای‌گیری درجه‌ی دوم بخشی از فعالیت‌های این شرکت محسوب می‌شوند.

آیا تشویق فعالیت‌های تاثیر‌گذار کاربران با استفاده از محصول «قهرمانان آژور» شرکت مایکروسافت، می‌تواند به افزایش فعالیت‌های مثبت جامعه‌ی کاربران منجر شود؟ نظر خود را در رابطه با اقدام اخیر شرکت مایکروسافت به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا