اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

جان مک‌آفی از توزیع رایگان توکن «اپستین خودکشی نکرد» خبر داد

این توکن‌های منتشر شده نه تنها نام عجیبی داشته بلکه دارای ویژگی‌‌‌های فنی عجیبی نیر می‌باشد و در صرافی غیر متمرکز جان مک‌آفی قابل مبادله خواهد بود

نکات برگزیده مطلب
  • جان مک‌آفی در روز جمعه هشتم نوامبر اعلام کرد که قصد دارد توکن «اپستین خودکشی نکرد» را منتشر کند. این توکن بر روی صرافی غیر متمرکز مک‌آفی(McAfee DEX) قابل مبادله خواهد بود.

توکن اپستین خودکشی نکرد

توکن «اپستین خودکشی نکرد» به‌طور رایگان عرضه خواهد شد و از هر ده تراکنشی که در شبکه‌ی این رمزارز پردازش می‌شود، یک تراکنش به‌جای ارسال توکن‌ها به آدرس گیرنده، آن‌ها را به آدرسی که به منظور سوزاندن توکن‌ها ایجاد شده است ارسال خواهد کرد.

مک‌آفی در پاسخ کاربری که در زمینه‌ی روش به‌دست آوردن و نگه‌داری از توکن‌ها سوال کرده بود، پاسخ داد که اطلاعات بیشتری در این رابطه را بزودی ارائه خواهد کرد.

صرافی McAfeedex.com توکن اپستین خودکشی نکرد را به‌طور رایگان عرضه می‌کند، توکن‌ها بر روی صرافی غیر متمرکز مک‌آفی قابل مبادله خواهند بود. از هر ده تراکنشی که در شبکه پردازش می‌شوند، توکن‌های یک تراکنش به‌طور تصادفی به جای ارسال به آدرس گیرنده، به آدرسی که به‌منظور سوزاندن توکن‌ها ایجاد شده است، ارسال خواهند شد.

اهداف ایجاد توکن

جفری اپستین(Jeffrey Epstein)، یک معلم آمریکایی بود که به یک سرمایه‌دار تبدیل شد وی به سرعت در مسیر نزولی زندگی قرار گفت و در سال ۲۰۱۹ توسط دادگاه فدرال به جرم آزار جنسی به زندان محکوم شد. زمان زیادی از زندانی شدن اپستین سپری نشده بود که جسد وی در زندان کشف شد. پزشکی قانونی علت مرگ وی را خودکشی اعلام کرد اما وکلای اپستین نظر مخالفی دارند.

حقیقت شکسته شدن استخوان‌های ناحیه‌ی گردن وی احتمال خفه شدن او را افزایش می‌دهد و به همین دلیل برخی مرگ اپستین را مشکوک ارزیابی می‌کنند.

اگرچه ارائه‌‌ی جزئیات بیشتر به زمان آینده موکول شده است، واضح است که مک‌آفی این توکن را به افتخار اپستین ایجاد کرده است تا کسی مرگ وی را فراموش نکند. ویژگی سوزانده شدن توکن‌ها نیز به‌طور ویژه با اپستین ارتباط دارد.

همچنین هدف ترویج صرافی‌غیرمتمرکز مک‌آفی را نمی‌توان نادیده گرفت. بر اساس گزارش کوینیت، نسخه‌ی آزمایشی صرافی غیر متمرکز McAfeeDex در روز چهاردهم اکتبر راه‌اندازی شده است.

نظر شما در رابطه با عرضه‌ی توکن اپستین خودکشی نکرد چیست؟ آیا این پروژه با موفقیت اهداف تعیین شده را برآورده خواهد کرد؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن