اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

یونیسف پذیرش رمزارزهای اتریوم و بیت کوین را آغاز کرد

صندوق رمزارزی یونیسف با هدف پشتیبانی از فناوری‌های منبع باز برای کودکان سراسر جهان راه‌اندازی شده است

نکات برگزیده مطلب
  • صندوق کودکان سازمان ملل، یونیسف(UNICEF) اخیرا پذیرش رمزارزهای اتریوم(ETH) و بیت کوین(BTC) را به عنوان کمک مالی آغاز نموده است. گفته شده که هدف از این کار پشتیبانی از فناوری‌های منبع باز برای کودکان در مناطق مختلف سراسر جهان است.

پذیرش رمزارزها توسط یونیسف

صندوق کودکان سازمان ملل، یونیسف(UNICEF) اخیرا یک بخش رمزارزی راه‌اندازی کرده است که می‌تواند کمک‌های مالی را به شکل اتریوم(ETH) و بیت کوین(BTC)  پذیرفته، نگهداری کرده و در راستای اهداف خود مصرف کند. هدف از این کار پشتیبانی از فناوری‌های منبع باز برای کودکان مناطق مختلف سراسر جهان توصیف شده است.

UNICEF یونیسف

این حرکت ابتکاری تا حدودی برای یونیسف منحصر به فرد و استثنایی محسوب می‌شود، زیرا این سازمان چند ملیتی اکنون کمک‌های مالی را به صورت دارایی دیجیتال دریافت کرده و از آن‌ها به عنوان نوعی ارز دیجیتال استفاده خواهد کرد. طبق اعلام یونیسف، بنیاد اتریوم(Ethereum Foundation) در حال حاضر با اعطای سه کمک هزینه‌ی مالی، سهم خودش از این برنامه‌ی ابتکاری را اعطا کرده است.

پلت‌فرم‌هایی که از این کمک هزینه‌های مالی استفاده می‌کنند عبارتند از Prescrypto(پلت‌فرم رایگان تولید و ذخیره‌سازی نسخه‌های پزشکی)، پلت‌فرم Atix(یک آزمایشگاه نرم‌افزار که در راستای توسعه‌ی نرم‌افزار‌های منبع باز فعالیت دارد) و Utopixar(پلت‌فرم برای همکاری داوطلبانه در ابتکارات مربوط به چالش‌های اجتماعی و محیطی).

نظر مدیر اجرایی یونیسف در رابطه با این صندوق رمزارزی

هنریتا فور(Henrietta Fore) مدیر اجرایی یونیسف اخیرا در رابطه با این صندوق رمزارزی اعلام نموده:

این یک سرمایه‌گذاری جدید و هیجان انگیز برای یونیسف است، اگر اقتصادها و ارزهای دیجیتال توانایی شکل دادن به زندگی نسل‌های آینده‌ی ما را داشته باشند، پس مهم است که ما فرصت‌های ارائه شده توسط آن‌ها را کشف و بررسی کنیم. Henrietta Fore

آیا میاگوچی(Aya Miyaguchi) مدیر اجرایی بنیاد اتریوم طی صحبت‌های خود در رویداد DevCon تصدیق کرد که این بنیاد ۱۰۰ واحد رمزارز اتریوم را به صندوق رمزارزی یونیسف اهدا کرده است. وی طی سخنرانی خود افزود «ما همراه با یونیسف در راستای بهبود میزان دسترسی به نیازهای اولیه، حقوق مادی و معنوی و همچنین منابع لازم، قدم برداشته‌ایم.»

نظر شما در رابطه با صندوق رمزارزی یونیسف چیست؟ آیا پذیرش رمزارزها در یک سازمان بین‌المللی و چند ملیتی نشان دهنده‌ی گسترش آهسته اما مداوم صنعت رمزارزی در میان مردم سراسر جهان می‌باشد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
منبع
Fxstreet
برچسب ها

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن