اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

پیش خرید توکن‌های گرام در کیف‌پول کریپتریوم

در وب‌سایت کیف‌پول Crypterium ادعا شده است که توکن‌های گرام با قیمت ثابتی قابل پیش خرید هستند و با همان قیمت به کاربران تحویل داده خواهند شد

نکات برگزیده مطلب
  • از آنجایی که اخیراً پروژه‌ی رمزارزی تلگرام(توکن Gram) مورد توجه جامعه‌ی رمزارزی قرار گرفته است شرکت کریپتریوم که خدمات سرویس کیف‌پول رمزارزی را به بیش از ۵۰۰ هزار کاربر خود ارائه می‌کند، از کاربر‌ان خود دعوت کرده است تا پیش از عرضه‌ی جهانی توکن‌های گرام، این دارایی را پیش خرید کنند.

پیش خرید توکن‌های گرام در کیف‌پول Crypterium

استیون پارکر(Steven Parker)، مدیرعامل Crypterium معتقد است که راه‌اندازی گرام یک رویداد مهم در حوزه‌ی رمزارزی است. برنامه‌ی پیام‌رسانی تلگرام دارای یک پایگاه گسترده‌ای از کاربران است، در نتیجه این شرکت برای اطمینان از موفقیت گسترده‌ی پروژه‌ی رمزارزی خود می‌تواند از این ابزار استفاده کند. پارکر تاکید می‌کند که قصد دارد بدون هیچگونه محدودیتی فرصت بهره‌مندی از مزایای کسب مالکیت و پیش خرید توکن‌های گرام را برای کاربرانش ایجاد کند.

کاربران Crypterium از امروز می‌توانند توکن‌های گرام را در برابر بیت کوین، توکن Crypterium و یا رمزارز پایدار USDC پیش خرید کنند. تبدیل با نرخ ثابت روزانه تعیین می‌شود که از محدوده‌ی ۳٫۵ یورو آغاز می‌شود.

کاربران می‌توانند بدون انتظار کشیدن برای راه‌اندازی و ثبت توکن گرام در فهرست معاملاتی صرافی‌ها، این رمزارز را پیش خرید کنند. همچنین این ایده به حذف نوسانات و ریسک تغییر قیمت توکن گرام کمک می‌کند.

Crypterium تصریح می‌کند، قیمتی که مشتریان در مقابل دریافت توکن‌های گرام پرداخت می‌کنند ثابت است و حتی درصورتی که قیمت توکن‌های گرام در زمان تحویل ۱۰ برابر شود، به قیمت اولیه به حساب کیف‌پول مشتریان افزوده خواهد شد.

تلگرام می‌تواند حوزه‌ی پرداخت را متحول کند

شرکت‌های تلگرام و فیسبوک مسیر‌های متفاوتی را برای راه‌اندازی توکن‌هایشان انتخاب کرده‌اند. فیسبوک قصد دارد پس از اخذ تاییدیه نهاد‌های قانون‌گذاری در سراسر جهان لیبرا را عرضه کند، در حالی که تلگرام با کمترین شفاف‌سازی نسبت به قانون‌گذاری گرام قصد دارد توکن خود را راه‌اندازی ‌کند. با اطمینان می‌توان گفت که هر دو شرکت به اصول خود پایبند هستند.

بسیاری نسبت به امکان پولشویی و تامین مالی تروریسم با استفاده از توکن‌های گرام ابراز نگرانی می‌کنند. در صورتی که تلگرام راهی برای کنترل فعالیت‌های غیرقانونی پیدا کند، به سادگی می‌تواند با استفاده از ویژگی‌های تکنولوژی نوظهور بلاکچین، سیستم پرداخت کنونی را متحول کند.

این موضوع موجب افزایش تعداد کاربران و همچنین درآمد این شرکت خواهد شد. اما با توجه به شرایط قانون‌گذاری در این مقطع زمانی، موانع مختلفی بر مسیر موفقیت گرام قرار دارند.

آیا طرح پیش خرید توکن‌های گرام پیش از راه‌اندازی این پروژه مورد استقبال کاربران Crypterium قرار می‌گیرد؟ آیا پروژه‌ی رمزارزی شرکت تلگرام حوزه‌ی پرداخت‌ را متحول خواهد کرد؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
منبع
Btcmanager

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا