اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

آگهی مسترکارت برای جذب توسعه‌‌دهنده‌ی کیف‌پول رمزارزی

این شرکت با انتشار یک آگهی از متقاضیان در حوزه‌های مختلف مرتبط با رمزارزها و بلاکچین دعوت به همکاری کرده است

نکات برگزیده مطلب

  • به‌نظر می‌رسد مسترکارت(Mastercard)؛ شرکت بزرگ ارائه دهنده‌ی خدمات پرداخت، در جستجو برای افراد متخصص در مدیریت محصولات بلاکچین، فرصت‌های شغلی سه‌گانه‌ای را در وب‌سایت خود گنجانده است. انتظار می‌رود این شرکت با ایجاد کیف پول بلاکچینی با کیف پول Calibra متعلق به شرکت فیسبوک رقابت کند.

آگهی شغلی مسترکارت نشان می‌دهد که غول پرداخت الکترونیکی در جستجو برای سه موقعیت شغلی ارشد برای توسعه «کیف پول رمزارزی» است.

صفحه فرصت‌های شغلی این شرکت نشان می‌دهد که برای پر کردن موقعیت مرتبط در حوزه‌ی کیف پول رمزارزی در جستجوی افرادی هستند. پیشنهادات شغلی ارائه شده شامل:

«مدیر توسعه‌ی محصولات برای مدیریت محصول کیف‌پول‌های رمزارزی و رمزارزها»، «توسعه‌ی محصولات و نوآوری برای طراحی و معماری روش‌های بلاکچینی» و «معاون مدیریت محصول بلاکچین/رمزنگاری شده Mastercard Job Ads

ورود مسترکارت به حوزه‌ی کیف‌پول رمزارزی

دو موقعیت جدید؛ یعنی رئیس آینده مدیریت محصولات رمزارزی و کیف پول و معاون مدیریت محصول بلاکچین/رمزنگاری شده تیمی را برای توسعه‌ی روش‌های بلاکچینی هدایت خواهند کرد که کیف پول‌ها را شامل می‌شود.

 

در حالی که هیچ‌یک از آگهی‌ها جزئیات کاملی از محصولات برنامه‌ریزی شده را آشکار نمی‌کند، اهداف ارائه شده نشان می‌دهد که از متقاضیان خواسته شده مفاهیم و روش‌هایی را ارائه کنند که برای شرکا و مشتریان مستر‌کارت دارای تناسب استراتژیک است.

بر اساس گزارش کوینیت، مسترکارت یکی از شرکای انجمن Libra محسوب می‌شود، کنسرسیومی که برای مدیریت پروژه‌ی رمزارز پایدار فیسبوک با نام Libra تشکیل شده است.

هنوز مشخص نیست که آیا مسترکارت قصد دارد به عنوان ارائه‌دهنده‌ی محصول کیف پول رمزارزی نقشه‌ی راهی را برای ارائه‌ی خدمات به پروژه‌های همکار همانند Libra و یا سایر متقاضیان در فضای رمزارزی آغاز کند؟

آگهی منتشر شده اعلام می‌کند که معاون مدیریت محصول بلاکچین/رمزنگاری شده باید در سیستم‌های پرداخت کنونی دارای تجربه باشد و همچنین با استاندادر‌های مرتبط در این حوزه و الزامات قانون‌گذاری آشنا باشد.

تمامی فرصت‌های شغلی باید مسیر تکامل اکوسیستم رمزارزی را در نظر گرفته و با در نظر گرفتن خطرات(ریسک‌ها) راه‌حل‌هایی را برای توسعه‌ی فن‌آوری نوظهور ارائه کنند.

برخی معتقدند که مسترکارت این اقدام را در راستای همکاری با فیسبوک در توسعه و عرضه‌ی رمزارز Libra اتخاذ کرده است.

آیا مسترکارت قصد دارد فعالیت خود در حوزه‌ی رمزارزی را گسترش داده و محصولات بیشتری را در این حوزه ارائه کند؟ این شرکت‌ ارائه دهنده‌ خدمات پرداخت قصد دارد با بهره‌گیری از ویژگی‌های رقبای خود در حوزه‌ی رمزارزی چشم‌انداز جدیدی را ترسیم کند؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید؟

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
منبع
CointelegraphCryptoglobe
برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن