اخبار بیت‌کوین - Bitcoinاخبار و مقالات

مکس کایزر: بیت‌کوین در حال آماده شدن برای سطوح ۱۰ هزار دلاری است

او معتقد است با وجود ارتباطی که بین حجم بازار رمزارز پایدار تتر(USDT) و بیت‌کوین وجود دارد می‌توان سطوح قیمتی بالاتری را برای بیت‌کوین متصور شد

نکات برگزیده مطلب

  • در حالی که بسیاری از تحلیلگران گذر از شرایط بازار نزولی را تایید کرده‌اند، پیش‌بینی می‌شود که قیمت بیت‌کوین(Bitcoin) بزودی به سطح ۱۰ هزار دلاری برسد. با توجه به ارتباط میان حجم بازار رمزارز پایدار تتر(Tether) و بیت‌کوین، هم اکنون ارزش بازار تتر نیز از سطح ۳ میلیارد دلاری عبور کرده است.

آیا قیمت بیت‌کوین به سطح ۱۰ هزار دلاری خواهد رسید؟

با وجود اقدام دادستانی نیویورک بر علیه شرکت تتر(Tether)، رمزارز پایدار این شرکت با انتشار ۱۰۰ میلیون توکن USDT در ۲۴ می همچنان به فعالیت عادی و پیشرفت ادامه می‌دهد. افزایش انتشار رمزارز پایدار تتر، با افزایش قیمت بیت‌کوین و دستیابی به سطح ۸ هزار دلاری همزمان شده است.

هم‌اکنون، معامله‌گران خوش‌بین به افزایش قیمت بیت‌کوین هستند و انتظار دارند که قیمت این رمزارز به سطح ۱۰ هزار دلاری برسد. این سطح قیمتی از مارس سال گذشته تاکنون مشاهده نشده است.

مکس کایزر(Max Keiser) تحلیلگر حوزه‌ی رمزارزی، اظهار داشت که بیت‌کوین برای دستیابی به «سطوح قیمتی پنج رقمی» آماده می‌شود. وی در گذشته اعلام کرده بود از آنجایی که بیت‌کوین توانایی رشد بسیار بالاتری دارد، این رمزارز در مسیر دستیابی به سطح قیمت ۱۰۰ هزار دلاری قرار دارد!

بر اساس گزارش کوینیت، عرضه‌ی دلار تتر(USDT) بر قیمت بیت‌کوین تاثیر می‌گذارد، حتی برخی از صاحبنظران رالی پیشین بیت‌کوین را در نتیجه‌ی دستکاری بازار توسط تتر می‌دانند.

تتر در ماه آوریل و پس از چند هفته رکود به ارزش بازار ۲٫۸۳ میلیون دلاری رسید، این موضوع عملکرد بیت‌کوین را در مدت زمان مشابه بازتاب می‌کند، به‌طوری که از ۱ آوریل تاکنون هر بیت‌کوین از قیمت ۴۱۰۰ دلار به ۸۱۰۰ دلار رسیده است.

آیا بیت‌کوین خواهد توانست به سطح قیمتی ۱۰ هزار دلاری برسد؟ ارتباط میان رمزارز تتر و بیت‌کوین را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
منبع
Bitcoinist
برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن