اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

عضو هیئت قانون‌گذاری نیویورک: صنعت رمزارزی و بلاک‌چین به تبلیغ و آموزش بهتری نیاز دارد

کلاید ونل عقیده دارد که صنعت بلاک‌چین باید از لحاظ لابی‌گری برای خود و آموزش قانون‌گذاران بهتر عمل کند

نکات برگزیده مطلب

  • کلاید ونل(Clyde Vanel) عضور هیئت قانون‌گذاری نیویورک روز ۱۰ام می و طی گرد‌همایی ConsenSys Ethereal اعلام کرد که صنعت بلاک‌چین باید از لحاظ لابی‌گری برای خود و آموزش قانون‌گذاران بهتر عمل کند. وی استدلال کرد که در این صنعت، معمولا بازیگران بد هستند که تمام توجه‌ی مطبوعات را به خود جلب می‌کنند، در حالی که پروژه‌های دارای ارزش واقعی نادیده گرفته می‌شوند.

کلاید ونل(Clyde Vanel) عضور هیئت قانون‌گذاری نیویورک اعلام نموده که صنعت بلاک‌چین باید از لحاظ لابی‌گری برای خود و آموزش قانون‌گذاران بهتر عمل کند. آقای ونل نظرات خود را در روز ۱۰ام می و طی گرد‌همایی ConsenSys Ethereal ابزار کرد. وی در رابطه با این موضوع گفت که کسب و کار‌های مبتنی بر صنعت رمزارزی و بلاک‌چین باید دستاورد‌ها و ارزش خود را برای عموم بهتر تبلیغ کنند.

 او همچنین خاطر نشان کرد که در این صنعت در حال ظهور، معمولا بازیگران بد هستند که تمام توجه‌ی مطبوعات را به خود جلب می‌کنند، در حالی که پروژه‌های دارای ارزش واقعی نادیده گرفته می‌شوند.

آقای ونل همچنین در رابطه اهمیت آموزش بلاک‌چین به جامعه، تصمیم‌گیرندگان، قانون‌گذاران و دیگر اعضای صنعت صحبت کرد.

او استدلال کرد که دولت‌ها مسئولیت ایجاد مقررات مربوطه در فضای دولتی را بر عهده دارند. وی همچنین توضیح داد که ایالت نیویورک نسبت به دیگر ایالات، رویکرد محتاطانه‌تری را اتخاذ نموده است، خصوصا زمانی که حرف از حمایت از سرمایه‌گذاران در میان باشد. آقای ونل در گفته‌های خود به ایجاد «اولین» کارگروه ملی مرتبط با صنعت رمزارزی در ماه ژانویه نیز اشاره کرد.

گفته شده که این کارگروه با هدف مطالعه روند قانون‌گذاری، استفاده و تعریف ارز دیجیتال ایجاد شده است. خانم جولی ساموئلز(Julie Samuels) مدیر اجرایی یک سازمان غیردولتی که نمایندگی کمپانی‌های مرتبط با فناوری نیویورک را برعهده دارد، اخیرا در رابطه با شکل‌گیری این کارگروه اعلام نموده:

بدون شک صنعت رمزارزی و فناوری بلاک‌چین تاثیر بزرگی بر صنایع مالی و دیگر صنایع مهم سراسر جهان خواهند داشت. Julie Samuels

تابستان سال گذشته، سران قانون‌گذاری فدرال ایالات متحده در واشنگتن گرد هم آمدند تا نظر کارشناسان پیرامون صنعت رمزارزی را بشنوند. در حالی که برخی قانون‌گذاران با رویکرد مثبت به این صنعت نگاه کردند و قوانین پیشنهادی مناسبی را ارائه دادند، برخی صنعت رمزارزی را به یک طرح هرمی و پونزی و همچنین ابزاری برای فعالیت‌های غیرقانونی توصیف کردند.

آیا این سخنان نشانه‌ای برای شروع توجه جدی دولتمردان سراسر جهان به رمزارزها و تکنولوژی بلاکچین خواهد بود؟ شما چگونه فکر می‌کنید؟ نظر خود را در بخش دیدگاه‌ها به اشتراک بگذارید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
منبع
Cointelegraph
برچسب ها

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن