اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

بایننس به‌ طور رسمی بیت‌کوین SV را از پلتفرم معاملاتی خود حذف کرد

این صرافی به کاربران خود یک هفته فرصت داد تا اقدامات لازم را در مقابل رمزارز بیت‌کوین SV انجام دهند

نکات برگزیده مطلب

  • صرافی بایننس(Binance)، رسما اعلام کرد که بیت‌کوین SV را از فهرست توکن‌هایی که در پلتفرم معاملاتی خود از آن‌ها پشتیبانی می‌کند، حذف خواهد کرد. این صرافی به معامله‌گران یک هفته فرصت داد تا اقدامات لازم را انجام دهند. بر اساس اطلاعیه‌ی منتشر شده، بیت‌کوین SV در بررسی دوره‌ای صرافی بایننس نتوانسته استاندارد‌های لازم را برآورد کند.

بایننس به‌طور رسمی بیت‌کوین SV را از فهرست معاملاتی خود حذف می‌کند

در بیانیه‌ای که روز دوشنبه(۱۵ آوریل ۲۰۱۹) در وب‌سایت بایننس منتشر شده است، این صرافی، اعلام کرد که در نظر دارد بیت‌کوین SV را از پلتفرم معاملاتی خود حذف کند. در بخشی از این بیانیه که به‌طور رسمی توسط بایننس منتر شده است، می‌خوانیم:

ما در صرافی بایننس هر دارایی‌های دیجیتالی را که فهرست کرده‌ایم، به‌ صورت دوره‌ای مورد بازبینی قرار می‌دهیم تا اطمینان حاصل کنیم، استاندارد‌های بالایی که انتظار داریم را همچنان برآورد می‌کند. در صورتی که رمزارز و یا توکن با این استاندارد مطابقت نداشته و یا صنعت تغییر کند، ما با بررسی عمیق‌تر، آن را از فهرست معاملاتی خود حذف می‌کنیم. ما معتقدیم که این بهترین روش محافظت از کاربرانمان است. Binance Statement

این موضوع، تنها چند روز پس از آن‌که مدیرعامل صرافی بایننس چانگ پنگ ژائو(Changpeng Zhao)، هشدار داد که این پلتفرم در نتیجه‌ی اقدامات کریگ رایت(Craig Wright)، یکی از بزرگترین حامیان این رمزارز، BSV را از فهرست معاملاتی خود حذف می‌کند، مطرح گردید.

تمامی معاملات BSV در ۱۰:۰۰ صبح مورخ ۲۰۱۹/۰۴/۲۲ متوقف خواهد شد.

بایننس BCHSV را از فهرست معاملاتی خود حذف خواهد کرد

زیان ۲٫۲ میلیون دلاری برای ماینر‌های بیت‌کوین SV

بر اساس داده‌های BitMEX Research، ماینر‌های بیت‌کوین SV، از زمان اجرای فورک سخت(Hard Fork) در نوامبر ۲۰۱۸ تاکنون بیش از ۲ میلیون دلار خسارت را متحمل شده‌اند. BitMEX Research در توئیتی که روز جمعه، ۱۲ آوریل ۲۰۱۹ منتشر کرد، اظهار داشت که این رقم حاشیه زیان ۱۲ درصدی را نشان می‌دهد.

بر اساس برآورد‌ ما و قیمت کنونی رمزارزها از زمان اجرای فورک در نوامبر ۲۰۱۸، ماینر‌های بیت‌کوین کش SV زیان ۲٫۲ میلیون دلاری را متحمل شده‌اند(حاشیه‌ی زیان ۱۲ درصد). زیان اشاره شده تنها هزینه‌ی برق مصرفی را در نظر گرفته است.

بر اساس برآورد‌ ما و قیمت کنونی رمزارزها از زمان اجرای فورک در نوامبر ۲۰۱۸، ماینر‌های بیت‌کوین کش SV زیان ۲٫۲ میلیون دلاری را متحمل شده‌اند(حاشیه‌ی زیان ۱۲ درصد). زیان اشاره شده تنها هزینه‌ی برق مصرفی را در نظر گرفته است.

با این وجود، BitMEX Research توضیح داد که تجزیه و تحلیل آن‌ها تنها درآمد ماینینگ در مقابل هزینه‌ی برق مصرفی برای ماینینگ را در نظر می‌گیرد. داده‌های اضافی منتشر شده توسط BitMEX نشان می‌دهد که از زمان فورک در بیت‌کوین کش(BCH) رمزارزهای بیشتری استخراج شده‌اند.

در نوامبر ۲۰۱۸، اختلاف نظر در جامعه‌ی توسعه‌دهندگان بیت‌کوین کش موجب شد زنجیره‌ی بیت‌کوین کش(BCH) به دو رمزارز مجزا تقسیم(فورک) شود.

در ماه نوامبر، جنگ هش در میان این دو رمزارز، با اتخاذ تاکتیک Kamikaze-Esque  در نهایت منجر به خسارت قابل توجهی به هر دو طرف شد.

داده‌های BitMEX Research از ۱۹ نوامبر ۲۰۱۸ تاکنون نشان می‌دهد که ماینر‌های BSV، در مجموع ۱٫۴ میلیون دلار با بیش از ۳۵۰ درصد حاشیه‌ی زیان را تجربه کرده‌اند.

بسیاری از صاحب‌نظران همچنین معتقدند که جنگ بیت‌کوین کش منجر به سقوط قیمت بیت‌کوین در اواسط نوامبر ۲۰۱۸ گردید، در این تاریخ قیمت بیت‌کوین(BTC) از سطح ۶ هزار دلار به سطح ۳۱۰۰ دلار سقوط کرد.

من معمولا دوست ندارم در بحث‌ها وارد شوم، طرفی را انتخاب کنم و … اما شرایط کنونی بسیار متفاوت است./ همچنین از این واقعیت که اجرای فورک موجب سقوط قیمت بیت‌کوین به کمتر از ۶ هزار دلار شد، متنفرم.

کاهش قیمت BSV در نتیجه‌ی حذف از فهرست معاملاتی

کاملا واضح است که از زمان پایان جنگ هش تاکنون، BCH عملکرد بسیار بهتری نسبت به BSV داشته است. با این وجود، این واقعیت به این معنا نیست که شرکت‌هایی همانند بیت‌مین(Bitmain) با حمایت از بیت‌کوین کش، متحمل زیان گسترده‌ای شده‌اند.

با وجود افزایش اخیر قیمت رمزارزها، BSV در بخش بزرگی از سال، کاهش قیمت را تجربه کرده است. پیش از افزایش اخیر قیمت رمزارزها در بازار، قیمت BSV نسبت به ابتدای سال جاری، ۲۷ درصد کاهش یافته است.

به‌نظر می‌رسید، افزایش قیمت بیت‌کوین در ابتدای آوریل موجب رونق BSV شده است. BSV در بازه‌ی ۱-۳ آوریل پس از تجربه‌ی افزایش ۴۰ درصدی در قیمت به سطح ۹۲ دلار رسید، قیمت این رمزارز سپس بیش از ۲۲ درصد کاهش یافت.

در تصویر زیر، نمودار قیمت BSVBTC را مشاهده می‌کنید. فلش قرمز تاریخی را نشان می‌دهد که در آن @CalvinAyre اعلام کرد، وکلایش با کریگ رایت دیدار کرده‌اند.

در تصویر زیر، نمودار قیمت BSVBTC را مشاهده می‌کنید. فلش قرمز تاریخی را نشان می‌دهد که در آن @CalvinAyre اعلام کرد، وکلایش با کریگ رایت دیدار کرده‌اند.

درخواست از صرافی‌ها برای حذف این رمزارز، با کاهش قیمت BSV همزمان شده است. بسیاری از کاربران رمزارزی معتقدند که این حرکت برای حمایت از یک توسعه‌دهنده‌ی بیت‌کوین با نام کاربری Hodlonaut و کلوی آیر(Calvin Ayre) ضروری است.

نظر شما در رابطه با حذف BSV از فهرست معاملاتی صرافی بایننس چیست؟ آیا دیگر صرافی‌ها نیز باید از این حرکت پیروی کنند؟ یا موفقیت این حرکت، موجب تسلط بایننس بر جامعه‌ی رمزارزی خواهد شد؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما در میان بگذارید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
منبع
Bitcoinist
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن