اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

استفاده از فن‌آوری بلاکچین در خدمات شرکت Netpay

این شرکت قصد دارد با بکارگیری فن‌آوری بلاکچین، هزینه‌های عملیات پرداخت را در سیستم خود کاهش دهد

نکات برگزیده مطلب

  • Netpay شرکتی بزرگ در حوزه‌ی پرداخت‌های آنلاین و بین المللی است. بر اساس گزارش Finance Magnates در ۱۲ فوریه، این شرکت در یک طرح همکاری با شرکت BNC LedgerTech، بلاکچین را در سیستم ارائه‌ی خدمات خود استفاده می‌کند. این شرکت قصد دارد با استفاده از فن‌آوری بلاکچین، هزینه‌های عملیاتی خود را کاهش دهد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که Netpay International چهارمین شرکتی خواهد بود که از محصول بانکی شرکت BNC LedgerTech به نام «Ubanker» استفاده خواهد کرد.

Netpay International با استفاده از ابزار بلاکچینی هزینه‌های عملیاتی خود را کاهش خواهد داد. بر اساس این گزارش، BNC LedgerTech کارمزد ثابت و کمینه‌ای را طلب می‌کند در حالی که بانک‌ها عموما درصد بالایی از دارایی‌های منتقل شده را اخذ می‌کنند.

Netpay International

بر اساس اعلام Finance Magnates، Ubanker مقررات بانک مرکزی اتحادیه اروپا را برآورده می‌سازد. در حالی که BNC LedgerTech دارای مجوز موسسه مالی الکترونیکی در منطقه است.

بر اساس داده‌های وب سایت Netpay International، این شرکت نیز تاکنون با بیش از ۱۰۰ بانک جهانی همکاری می‌کند.

اوا کایلی(Eva Kaili)، عضو پارلمان اتحادیه‌ی اروپا از کشور یونان اخیرا با اشاره بر کنترل شدید بانک‌های مرکزی بر سپرده‌های مردم، ادعا کرد که بانک‌ها نمی‌توانند مردم را در استفاده از تکنولوژی بلاکچین منع کنند.

گزارشی که در ۶ فوریه منتشر شد نشان می‌داد که ۹۰ درصد از کارشناسان مالی اعتقاد دارند، بلاکچین تاثیرات مثبتی بر صنعت پرداخت خواهد داشت. این نظر‌سنجی توسط بانک آمریکایی TD انجام شده است که یک شرکت تابعه از بانک چند ملیتی Toronto-Dominion محسوب می‌گردد.

به نظر شما با فراگیری پرداخت‌های رمزارزی در خرده‌فروشی‌ها چقدر فاصله داریم؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
منبع
Cointelegraph
برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن