اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

تعداد بازرسی‌های قانونی از صرافی Kraken در سال گذشته ۳ برابر شده است

صرافی کراکن اعلام کرد که دلیل مسدودسازی کاربران آمریکایی توسط بسیاری از کسب و کارهای رمزارزی سخت‌گیری‌های بیجای سازمان‌های نظارتی آمریکا است

نکات برگزیده مطلب
  • صرافی رمزارزی Kraken اخیرا با انتشار یک نمودار اینفوگرافیک نشان داده است که در سال ۲۰۱۸ با ۴۷۵ مورد درخواست اجرای قانون روبرو شده که نسبت به سال گذشته حدود ۳ برابر شده است. این صرافی با انتشار یک پست توییتری اعلام کرده است که «حالا می‌توانید بفهمید که چرا بسیاری از کسب‌ و کار‌های این حوزه اقدام به مسدود‌سازی و محدودیت کاربران آمریکایی می‌کنند.»

درخواست‌های اجرای قانون برای Kraken

صرافی رمزارزی کِراکِن(Kraken) که مقر آن در سانفرانسیسکو واقع شده است، اخیرا یک اینفوگرافیک منتشر کرده که نشان دهنده‌ی افزایش تعداد درخواست‌های اجرای قانونی در سال ۲۰۱۸ است. با توجه به آمار ارائه شده توسط این نمودار، به نظر می‌رسد که بازار‌های نزولی تنها چیزی نیستند که باید مورد توجه قرار بگیرند و در رابطه با آن‌ها نگران باشیم.

طبق این اینفوگرافیک، صرافی رمزارزی مذکور تنها در سال ۲۰۱۸ با ۴۷۵ درخواست اجرای قانون مواجه شده است، که این رقم نسبت به سال ۲۰۱۷ حدود ۳ برابر شده است.

با قطعیت می‌توان گفت که اکثریت این درخواست‌ها از طرف مقامات ایالات متحده بوده است. ۹۱ مورد از درخواست‌های مذکور توسط اداره‌ی تحقیقات امنیت ملی(HSI) ارائه شده است. پلیس فدرال آمریکا(FBI) نیز در مجموع ۶۷ احضاریه و اداره‌ی مبارزه با موارد مخدر آمریکا(DEA) نیز ۴۰ درخواست ارائه کرده است.

صرافی رمزارزی Kraken در رابطه با این موضوع یک پست توییتری منتشر کرد و نوشت:

حالا می‌توانید بفهمید که چرا بسیاری از کسب‌ و کار‌های این حوزه اقدام به مسدود‌سازی و محدودیت کاربران آمریکایی می‌کنند. هزینه‌های مربوط به این احضاریه‌ها(بدون توجه به هزینه‌های مربوط به دریافت مجوز) به سرعت در حال تبدیل شدن به یک مانع برای ورود شرکت‌ها به این عرصه هستند. Kraken Twitter

لازم به ذکر است که در ماه آوریل گذشته، جسی پاول(Jesse Powell) مدیرعامل و بنیانگذار صرافی Kraken نظراتش در رابطه با درخواست اطلاعات از طرف مراجع قانون‌گذاری را به اشتراک گذاشت:

وجود اینگونه درخواست‌ها برای ارائه‌ی اطلاعات، مانند داشتن منابع لازم برای جمع‌آوری منظم آن‌ها در جهت تناسب با چهارچوب درخواست نمی‌باشد… Jesse Powell

هزینه‌های جاری به مصرف‌کننده تحمیل می‌شود

همانطور که در اینفوگرافیک ارائه شده می‌توان دید، تنها در ایالات متحده ۱۱ اداره و دپارتمان مختلف وجود دارد که به دنبال اجرایی کردن چهارچوب‌های قانونی خود بر روی بازار‌ رمزارزها هستند.

ران نیونر(Ran NeuNer) مجری برنامه‌ی Cryptotrader در برنامه‌ی CNBC در رابطه با این موضوع اظهار داشت:

هزینه‌های مربوط به انجام کسب و کار‌های رمزارزی در ایالات متحده، توسط صرافی Kraken اعلام شده‌اند. تعداد زیادی اداره و دپارتمان غیرمرتبط وجود دارد که می‌خواهند بخش کوچکی از قوانین خود را به اجبار در این بازار وارد کنند، در نهایت این هزینه‌ها به مصرف کننده تحمیل خواهد شد. Ran NeuNer

نظر شما در رابطه با اینفوگرافیک ارائه شده توسط صرافی رمزارزی Kraken چیست؟ این منابع قانون‌گذاری و نظارتی با چه هدفی ورود قانونی به این مجموعه‌ها را دارند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

منبع
Bitcoinist

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا