اخبار سایر کوین‌ها - Altcoinsاخبار و مقالات

ده‌ها رمزارز از لیست صرافی‌های رمزارزی حذف شده‌اند

دلیل این کار پایین بودن میزان نقدینگی این رمزارزها اعلام شده است

نکات برگزیده مطلب
  • اخیرا گزارشاتی منتشر شده است که نشان می‌دهد صرافی‌های رمزارزی به دلیل پایین بودن میزان نقدینگی برخی رمزارزها اقدام به حذف آن‌ها از لیست مبادلات خود کرده‌اند. طبق این گزارشات صرافی رمزارزی Kucoin ده رمزارز از جمله Bitcoin Gold و Mobius را حذف کرده است، در حالی که صرافی رمزارز Houbi نیز ۳۲ جفت مبادله‌ی مختلف را حذف نموده است. شاید بتوان گفت که این روند نشان دهنده‌ی تاثیر شدید بازار نزولی بر رمزارزهای ثانویه و صرافی‌های مبادله کننده‌ی آن‌ها می‌باشد.

حذف رمزارزها از لیست مبادله

صرافی رمزارزی Kucoin اعلام کرده است که توکن‌های نظیر Bread، Bitclave، Wepower و  Ethlend به دلیل عدم توانایی در جهت تامین الزمات مورد نیاز برای لیست شدن در این صرافی چینی که «قوانین مراقبت‌ ویژه‌ یا ST» نامیده می‌شوند، «شایستگی‌های» لازم را ندارند. توکن‌هایی که در معرض خطر خذف از لیست این صرافی قرار دارند، تحت قوانین ST «برای یک دوره‌ی زمانی مشخص مورد بازبینی اجباری قرار می‌گیرند».

kucoin logo

توکن‌هایی که به طور مشخص دارای نقدینگی پایین هستند یا با مشکلات از جمله ورشکستگی یا انحلال، نقض‌های امنیتی و سایر مسائل مواجه هستند نیز مورد این بازبینی اجباری قرار خواهند گرفت. براساس اطلاعات درج شده در بخش قوانین مراقبت ویژه‌ی صرافی Kucoin، «در صورتی که پروژه‌ها نتوانند طی یک دوره‌ی زمانی خاص به نقدینگی مورد نیاز برسند، از لیست این صرافی حذف خواهند شد».

هرگونه مبادله یا  سپرده‌گذاری این ۱۰ رمزارز حذف شده به حالت تعلیق درآمده است، گرچه گفته می‌شود برداشت وجه در حال حاضر فعال است. صرافی Kucoin اعلام نموده که این تصمیم در جهت «ارائه‌ی یک تجربه‌ی کاربری خوب» در این صرافی گرفته شده است.

طبق داده‌های بدست آمده، صرافی رمزارزی Kucoin از لحاظ میزان حجم مبادله‌ی روزانه با داشتن ۲۰/۳۵ میلیون دلار حجم مبادله‌ی طی ۲۴ ساعت، ۵۴امین پلت‌فرم ارزهای دیجیتال جهان محسوب می‌شود. در حال حاضر این صرافی رمزارزی بیش از ۳۰۰ جفت مبادله‌ی مختلف را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.

Houbi

بازار نزولی رمزارزهای ثانویه را به خطر انداخته است

روند نزولی بازار رمزارزی در سال جاری باعث شد که صد‌ها رمزارز ثانویه ارزش خود را در مقابل دلار ایالات متحده از دست دهند و برای بدست آوردن نقدینگی همواره تلاش کنند. تعداد زیادی از این رمزارزها با کاهش ارزش ۹۰ درصدی یا حتی بیشتر روبرو شده‌اند. این روند در نهایت باعث شده که در برخی موارد ارزش این رمزارزها به صفر برسد.

گزارشات مربوط به روند پاکسازی رمزارزهای بدون نقدینگی در صرافی Kucoin همزمان با اخبار مرتبط با صرافی Houbi منتشر شده است. صرافی رمزارزی Houbi چهرمین صرافی بزرگ جهان می‌باشد و براساس گزارشات منتشر شده به نظر می‌رسد که قصد دارد ۳۲ رمزارز را از پلت‌فرم خود حذف کند. ادعا می‌شود که این توکن‌ها دارای حجم مبادله‌ی بسیار پایین هستند.

صرافی Houbi با انتشار بیانیه‌ای در رابطه با این موضوع توضیح داد:

در راستای ارتقا> توسعه‌ی صحیح صنعت بلاک‌چین و حفاظت از حقوق قانونی و منافع سرمایه‌گذاران، صرافی Houbi به صورت مرتب بررسی کاملی بر روی توکن‌های لیست شده‌ی خود انجام می‌دهد تا از تطابق آن‌ها با قوانین مدیریتی توکن‌های در Houbi اطمینان حاصل شود. Houbi

اعلام شده که قرار است صرافی رمزارزی Houbi در روز ۲۶ام دسامبر یک بار دیگر این رمزارزها را مورد بررسی قرار دهد و در صورتی که نتوانند تا آن زمان الزمات مورد نیاز برای لیست شدن را کسب کنند، ممکن است در معرض حذف شدن قرار بگیرند. برخی از این توکن‌ها عبارتند از Enigma، Datum، My Token، Medishares، Wepower، Appcoins و Bitcapital Vendor. رمزارزهای دیگری همچون Salt، Tieron، Quantstamp، Medical Chain و دیگر موارد مشابه نیز در معرض خطر حذف قرار دارند.

نظر شما در رابطه با حذف این رمزارزها از لیست صرافی‌های رمزارزی چیست؟ چه عواملی باعث شده که میزان نقدینگی این پروژه‌ها کاهش یابد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

منبع
Bitcoin.com

بهادر قلندرپور

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین کارگردان بازی "تاریک‌‌تر از سایه" دانشجوی مهندسی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا