اخبار بلاکچین و دنیای کریپتواخبار و مقالات

شرکت Ledger دفتر کاری خود را در نیویورک افتتاح کرد

لجر قصد دارد با افتتاح دفتر کاری در نیویورک، به توسعه‌ی روش‌های نگهداری رمزارزها برای موسسات و نهادها بپردازد

نکات برگزیده مطلب
  • شرکت سازنده‌ی کیف پول سخت افزاری لجر(Ledger) اعلام کرد که به منظور گسترش کسب و کار و توسعه‌ی سیستم نگهداری در سطح موسسات با نام Ledger Vault، دفتر خود را در نیویورک افتتاح می‌کند. در حالی که خلاء روش‌های ذخیره‌سازی رمزارزی در سطح موسسات و سرمایه‌گذاران حقوقی یکی از موانع ورود آن‌ها به بازار رمزارزی به شمار می‌رود، این اقدام لجر می‌تواند بسیار کاربردی باشد.

شرکت لجر در ماه می دسترسی اولیه به Ledger Vault را امکان پذیر نمود، همچنین این شرکت دمتریوس اسکالکوتوس(Demetrios Skalkotos)، مدیر اجرایی سابق بورس جهانی(ICE) را به مدیریت واحد تجارت جهانی این پروژه منصوب کرد.

پاسکال گوتیر(Pascal Gauthier)، مدیر عامل لجر در زمان افتتاح اظهار داشت: «نیویورک سیتی(New York City) مرکز اقتصاد جهانی است، بنابراین راه‌ اندازی فعالیت Ledger Vault در این منطقه با طبیعت (نیویورک) سازگار است.»

با توجه به این‌که کسب و کار ارائه خدمات به سرمایه‌گذاران حقوقی همچنان ادامه دارد، لجر با پیوستن به شرکت‌هایی همانند ICE، که در خارج از حوزه‌ی رمزنگاری فعالیت دارند، زمینه را برای تقاضای رو به رشد از سوی مشتریان حقوقی و موسسات آماده می‌کند.

از طرفی انتظار می‌رود با وجود تاخیر شش هفته‌ای، پلتفرم Bakkt متعلق به ICE تایید نهاد قانونی را به منظور ارائه‌ی قرارداد‌های آتی بیت‌کوین در انتهای ژانویه، به‌دست آورد.

Ledger Vault به شرکت‌ها و موسسات همانند صندوق‌های سرمایه‌گذاری امکان دسترسی به کیف پول ذخیره‌سازی سرد را می‌دهد. در ماه ژانویه با اعلام فروش یک میلیون کیف پول سخت افزاری در سال ۲۰۱۷، از برنامه‌ریزی برای جذب غول سخت افزاری همانند سامسونگ و بازوی سرمایه‌گذاری گوگل(GV) در مرحله‌ی بعدی سرمایه‌گذاری، خبر داد.

 اسکالکوتوس اعلام کرد، مشتریان خواستار روش‌هایی برای مدیریت امن سرمایه‌ی شرکت‌ها هستند. وی با بیان این‌که «ذخیره‌سازی امن سرمایه‌های عظیمی که بر روی چند رمزارز تقسیم شده است، مساله‌ی بسیار پیچیده‌ای است که نمی‌توان آن را تنها با اجرای فرآیندهای عادی رفع نمود.» اضافه کرد:

سرمایه‌گذاران حقوقی، همراه با یک سیستم یکپارچه‌ی مدیریتی در جستجوی روش‌های ذخیره‌سازی امن‌تری هستند، اما نمی‌خواهند سادگی و راحتی را نیز از دست بدهند. Demetrios Skalkotos

در ماه گذشته، شبکه‌ی پرداخت Square ابزار ذخیره‌سازی سرد خود را به صورت منبع باز درآورد، در حالی که شرکت Trezor که سازنده‌ی کیف پول سخت افزاری است، از هجوم کیف پول‌های سخت افزاری تقلبی (با نسبت تقریبا یک به یک) به بازار هشدار داد.

آیا فعالیت لجر و دیگر شرکت‌ها و ارائه‌ی روش ذخیره‌سازی امن، ورود سرمایه‌گذاران حقوقی به بازار رمزارزی را تسهیل خواهد کرد؟ نظر خود را به صورت کامنت با  ما در میان بگذارید.

منبع
Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا